Ponúkame na predaj pekný bezbariérový 1. izb. byt na prízemí bytového domu – bez balkóna, po rekonštrukcii

  • IMG_7530
  • IMG_7520
  • IMG_7517
  • IMG_7512
  • IMG_7515
  • IMG_7526
  • IMG_7521
  • IMG_7505

ID Nehnuteľnosti : 91658

Predaj 103,000€ eur - Byt
32,43 m2 1 Spáľňa 1 Kúpeľňa
 
 Pridať do oblúbených
Tlačiť

Reality Broker Vám ponúka na predaj 1 izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Svätoplukova v tichej a pokojnej časti Senca. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu bez výťahu. Výmera bytu je 32,43 m2 . K bytu prislúcha aj pivnica o rozlohe 1,44 ktorá sa nachádza na prízemí spolu so spoločnými priestormi na odkladanie kočíkov a bicyklov.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE :
Byt sa skladá z chodby, samostatná kuchyňa, obývacia izba, kúpeľka a samostatné WC.

VYBAVENIE BYTU :

V byte sú plastové okná so sieťkami, miešané podlahy tzn. v obývacej izbe sú parkety, v chodbe a v kuchyni je plávajúca podlaha, v kúpeľni a WC je dlažba. Vchodové dvere sú bezpečnostné – SHERLOCK.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektrických rozvodov a výmenou stupačiek. V byte je pripojenie na vysokorýchlostný internet.
Náklady na bývanie sú veľmi priaznivé:

nájomné: 60 €
elektrina: 15 EUR
SIPO/plyn: 4,94 EUR
internet + TV: 19,75 EUR

Vykurovanie je ústredné radiátorové. Byt je slnečný nakoľko sa okná nachádzajú na južnú stranu.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ :

Byt svojou polohou ponúka výbornú občiansku vybavenosť. V blízkosti bytu sa nachádza škôlka, škola, Billa, Jednota, pošta, autobusová stanica cca 8 min. pešou chôdzou a cesta do úplného centra cca 10 min.
Parkovanie pred alebo v okolí bytového domu bezproblémové, dobrý prístup na D1 smer BA a TT.

Za bytovým domom je vybudované pekné veľké detské ihrisko s množstvom zelene ktoré ponúka deťom aj rodičom množstvo trávnatej plochy, hojdačky, pieskovisko a lavičky. Ihrisko je mimo dosahu cesty t.j. nachádza sa v bezpečnej vzdialenosti.

V prípade seriózneho záujmu je možnosť dohody na cene! Byt sa predáva podľa potrieb klienta / zariadený / čiastočne zariadený/ vyprataný a je kúpou voľný ihneď !!!

CENA – 103. 000,- Eur/ vrátane provízie a zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie Reality Broker spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti.

Termín prehliadky si môžete dohodnúť telefonicky na tel. čísle 0911 705 903.

Lokalita