REALITY BROKER ponúka na predaj rodinné domy v Kráľovej pri Senci

  • 2 PODORYS 2 NP
  • 2 PODORYS PRIZEMIA
  • 2 PODORYSY
  • kocky_05
  • kocky_06
  • kocky_08
  • PODORYS 2 NP
  • PODORYS PRIZEMIA

ID Nehnuteľnosti : 92170

Predaj 149,900€ - Rodinný dom
102,6 m2 4 Izby 1 Kúpeľňa
 
 Pridať do oblúbených
Tlačiť

Nízkoenergetické rodinné domy postavené z keramických panelov s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami sa nachádzajú v obci Kráľová pri Senci. Rodinné domy sú riešené tak, že spoločnou stenou dvojdomu je iba stena garáže. Domy samotné sú oddelené čo vytvára ich súkromie. Celková úžitková plocha domu je 102,6 m² plus plocha garáže 18,3 m².
Ku každému domu prináleží pozemok s možnosťou vybudovania terasy a okrasnej zelene. Celková výmera pozemku pre každý dom je 235 m². Taktiež ku každému domu patria dve vonkajšie parkovacie miesta a podiel na spoločnej privátnej prístupovej komunikácii.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE :

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, schodisko, WC+technická miestnosť, komora a kuchyňa s obývacou izbou. Na poschodí sa nachádza schodisko, chodba, kúpeľňa s WC a tri samostatné izby.

VYBAVENIE :

Domy sú predávané v štádiu holodom t.j. kompletne dokončené exteriéry domu (zateplenie, fasáda), prípojky inžinierskych sietí a vnútroareálová komunikácia vrátane parkovania, kompletné vnútorné inštalácie (elektro, voda, kanál, UK), vnútorné omietky, zateplenie strechy a sadrokartónový podhľad, potery. V cene nie sú zahrnuté obklady a dlažby, parkety resp. plávajúce podlahy ani interiérové dvere a vnútorné maľby. Vykurovanie je elektrické buď podlahové alebo kombinované podľa voľby zákazníka. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Domy sú napojené na obecný vodovod. Odkanalizovanie je riešené do spoločného septiku umiestneného pri hlavnej ulici.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ :

Kráľová pri Senci je atraktívna obec s 2.000 obyvateľmi. Nachádza sa v širšom okruhu Bratislavy (4km od Seneckých jazier) s dobrým dopravným spojením. Skladá sa z miestnych častí Kráľová a Krmeš, ktoré symbolicky spája historický barokový most. V súčasnosti prebieha rozsiahla modernizácia obce, ktorá plánuje investovať významné zdroje do využitia termálnych prameňov.

CENA RODINNÉHO DOMU :

Kúpna cena rodinného domu spolu s pozemkom, garážou, dvoma parkovacími státiami a podielom na príjazdovej komunikácii je 149.900,- € s DPH.

Lokalita