1 – izbové byty Slnečné jazerá Sever

 • IMG_7136
 • IMG_7139
 • 34b9e68f081156004139613241f0d1b5
 • 6471ca12a4627214e8d3d55db7641ef5
 • 26a17081ea1614984176ac2277af258b
 • IMG_7112
 • IMG_7114
 • IMG_7115
 • IMG_7126
 • IMG_7134
 • IMG_7091
 • 47b39a8a9a3899b9c4f08f0960e27c1a

ID Nehnuteľnosti : 91386

Predaj 59,900€ - Byt, Chata
31 m2 2 Izby 1 Kúpeľňa
 
 Pridať do oblúbených
Tlačiť

Ponúkame na predaj 1-izbové byty ( apartmány ) v lukratívnej lokalite Slnečné jazerá Sever.

Jedná sa o výnimočnú ponuku nadobudnúť do osobného vlastníctva byt (apartmán ) o rozlohe 31m2 plus terasa 9m2 a parkovacie miesto 11m2.

Prázdninová dedinka Holiday Village je situovaná na severnej strane Slnečných jazier v rekreačnom stredisku mesta Senec.
Areál pozostáva z 13 bungalovov. Každý bungalov je rozdelený na 4 samostatné apartmány. (jedno izbové byty). Apartmány ponúkajú plný komfort občianskej vybavenosti priamo v centre rekreačno-zábavnej oblasti na severnej časti Slnečných jazier.

Apartmány sú vybavené samostatnou dvojlôžkovou spálňou a kuchynsko-spoločenskou časťou, kde sa nachádza aj rozťahovací gauč s rozmermi 190 x 120 cm a farebný TV. Kuchynský kútik je vybavený dvojplatničkou, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou a základným riadom určeným k príprave jednoduchých jedál. Apartmány majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút, WC, umývadlo) a terasu s vonkajším sedením.

V areáli Holiday Village sa okrem apartmánov nachádza tenisový kurt, beach volejbalové ihrisko. Súčasťou areálu je aj detské ihrisko s pieskoviskom a bufet so širokým sortimentov nápojov a jedál. V letných mesiacoch sa tu konajú pravidelne hudobné podujatia pod holým nebom. Celoročne je v prevádzke disco club.
Apartmány sa dajú využiť:
– celoročného bývania v atraktívnej lokalite Slnečných jazier
– turistické zariadenie pre Vás, Vašu rodinu v letnom období
– výhodná investícia

Lokalita:

Senec je veľmi obľúbené stredisko cestovného ruchu počas leta a vďaka Slnečným jazerám láka tisíce turistov zo všetkých kútov Slovenska a zahraničia. Atraktivita prostredia vychádza z veľkej viac ako 100 hektárovej prírodnej vodnej plochy, veľkého počtu slnečných a teplých dní.
Nezanedbateľnou výhodou je výborné komunikačné napojenie na diaľničnú sieť Bratislava-Trnava. Pozitívom je aj blízkosť Bratislavy.
Oblasť Senca ponúka okrem priaznivých klimatických podmienok i množstvo výletov do okolia. Mimoriadnej obľube sa teší rekreačno-relaxačný vodný svet umiestnený v tesnej blízkosti areálu Holiday Village.
Pre milovníkov golfu je necelých 7 km od prázdninovej dedinky Holiday Village vzdialené profesionálne 18 jamkové golfové ihrisko v Bernolákove. Golf and Country Club Bratislava-Bernolákovo je našim partnerom a 5 km vzdialené golfové ihrisko v Hrubej Borši.

Benefity:

– 20% zľava na vstup do Aquaparku
– 50% zľava na Senecký Expres pre každú osobu – v hlavnej turistickej sezóne ( júl – august )
– chránené parkovisko
– 50% zľava na využitie športovísk v našom areáli (možnosť zapožičania si športových potrieb)
– možnosť opekania na ohni, grilovanie
– možnosť upratovania apartmánu, prípadne výmena posteľnej bielizne chyžnou za poplatok
– nočné stráženie objektu SBS službou

Štandardy:

technický popis – bungalov je samostatne stojaca, nepodpivničená stavba. Je založená na základových pásoch, obvodové nosné murivo a deliace priečky sú murované z tvárnic YTONG. Strešná konštrukcia je z drevených krokiev, krytina Bramac , klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Rozvody vody a kanalizácie z plastových potrubí, plastové okná a vstupné plastové dvere. Vnútorná úprava povrchov je hladkou omietkou, vonkajšia je zdrsnená na báze umelých látok. Celý bungalov je zateplený polystyrénom o hrúbke 5 cm. Každý bungalov pozostáva za štyroch samostatných apartmánov.- bytov.
– v apartmáne je spálňa, spoločensko-kuchynská časť a kúpelňa.
– spálňa – podlaha keramická dlažba
– kuchynsko-spoločenská časť – podlaha keramická dlažba, keramický obklad pri kuchynskej linke s dvojplatničkou, nerezový drez, páková batéria, elektrický prietokový ohrievač.
– kupelňa – podlaha keramická dlažba, keramický obklad na výšku 205 cm, splachovací combi WC, umývadlo, samostatný sprchový kút so sprchovou batériou.
Zastavaná plocha apartmánu je 36 m2 . Súčasťou apartmánu je terasa o rozlohe 9 m2, parkovacie miesto o výmere 11 m2. Obytná plocha je 31 m2.

Cena apartmánu ( 1-izbového bytu) spolu s terasou a parkovacieho miesta je 59900,- € vrátane dph.

Výhodná investícia :

Či už sa rozhodnete kúpiť apartmán pre vlastné užívanie, alebo ako investíciu, nikdy nemôžete na svojom rozhodnutí prerobiť.

Byty v areáli Holiday Village, svojou polohou, zariadením, infraštruktúrou poskytujú viaceré možnosti využitia.

1. Bývanie – celoročné bývanie s možnosťou zriadenia trvalého pobytu v obci Boldog.

2. Rekreácia – areál Holiday Village je obľúbeným miestom strávenia letnej dovolenky v najatraktívnejšom turistickom stredisku na Slovenku – na Slnečných jazerách v Senci.

3. Investícia – apartmány (byty) sú vzhľadom na svoju atraktívnosť výhodne prenajímateľné v letnom období turistom hľadajúcim ubytovanie na Slnečných jazerách (hlavne z ČR) a v zimnom období dlhodobé pobyty či už firiem, alebo individuálnych klientov.
Celoročná využiteľnosť Vám umožňuje nadštandartné zhodnotenie Vašej investície.

 

Charakteristiky

 • Terasa: 9 m2
Lokalita